To, co najlepsze, przyjdzie w lidze

- Będzie podobnie, ale akcenty treningowe będą się zmieniały, bo do startu ligi zostało niewiele czasu. Jestem przekonany o optymalnej formie na pierwszy mecz - powiedział trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik po pierwszym tygodniu zgrupowania w Antalyi.


więcej

I Ty możesz zostać karnetowiczem i korzystać z przywilejów!

W poniedziałek, 28 stycznia ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na drugą część sezonu oraz rundę finałową Lotto Ekstraklasy 2018/2019! Klub, chcąc docenić wiernych fanów, którzy są razem z drużyną i wspierają piłkarzy swoim dopingiem, wprowadza dodatkowe udogodnienia dla kibiców decydujących się na wykupienie karnetów.

więcej

Informacje na temat miejsc parkingowych

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi miejsc parkingowych B przy Stadionie Miejskim w Gliwicach, informujemy, że kibice, którzy posiadali karnet wyłącznie na rundę jesienną, a teraz wykupili abonament na kolejne pół roku, automatycznie przedłużyli przyznane im wcześniej miejsce na parkingu.


więcej

Powrót coraz bliżej

To już ostatnie dni zgrupowania Piasta Gliwice w tureckiej Antalyi. Codzienne treningi i trzy mecze sparingowe mówią wiele na temat formy Niebiesko-Czerwonych. W sobotę odbędzie się ostatni z zaplanowanych sparingów przed powrotem drużyny do kraju.


więcej

Nie zwlekaj, przedłuż swój karnet!

W poniedziałek, 21 stycznia ruszyła zamknięta sprzedaż karnetów na II część sezonu oraz rundę finałową Lotto Ekstraklasy 2018/2019. Klub, chcąc docenić wiernych fanów, którzy są razem z drużyną i wspierają piłkarzy swoim dopingiem, wprowadza dodatkowe udogodnienia dla kibiców zdecydowanych na wykupienie karnetów.

więcej

Z potentatem ligi azerskiej

Dziś (środa, 23 stycznia) piłkarze Piasta Gliwice rozegrają swój pierwszy sparing podczas zgrupowania w tureckiej Antalyi. Niebiesko-Czerwoni zmierzą się z Qarabag Agdam, utytułowaną drużyną, regularnie występującą w europejskich pucharach. Przedstawiamy istotne informacje na temat najbliższego sparingpartnera.

więcej

Pierwsze treningi w Turcji

Za piłkarzami Piasta Gliwice pierwsze dni na zgrupowania w Turcji. Podopieczni Waldemara Fornalika odbywają dziennie dwie jednostki treningowe. Jak przebiegały zajęcia?


więcej

Kadra Piasta na zgrupowanie w tureckiej Antalyi

W niedzielę piłkarze Piasta wylecieli na obóz przygotowawczy do Antalyi. Na drugie w tym roku zgrupowanie trener Waldemar Fornalik zabrał 25 zawodników. Niebiesko-Czerwoni będą przebywać w Turcji do 3 lutego.


więcej

Dzięki karnetowi wiesz pierwszy!

Już 21 stycznia rusza sprzedaż karnetów na II część sezonu oraz rundę finałową Lotto Ekstraklasy 2018/2019! Klub - chcąc docenić wiernych kibiców, którzy są razem z drużyną i wspierają piłkarzy swoim dopingiem - wprowadza dodatkowe udogodnienia dla posiadaczy karnetów.


więcej

Młodzi pod lupą

Od kilku dni z pierwszym zespołem trenuje pięciu młodych zawodników Piasta Gliwice. - Oceniam tych chłopaków pozytywnie. Mieliśmy okazję obejrzeć kilka meczów z ich udziałem w drużynach rezerw i juniorów. Na końcowe wnioski jednak przyjdzie jeszcze czas. Wkrótce zapadnie decyzja, ilu z nich zakwalifikuje się na kolejne zgrupowanie - zdradza trener Fornalik.


więcej