ŚWIĘTUJ DZIEŃ MATKI Z FORUM!

Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach przygotowało szereg atrakcji z okazji nadchodzącego święta wszystkich mam. W dniach 24-25 maja, w godzinach 12:00-20:00, na głównej scenie zaplanowano m.in. warsztaty perfumeryjne, a dla klientów robiących zakupy w Centrum Handlowym – akcję prosprzedażową.

więcej

Kotociaki na Dzień Matki i Dzień Dziecka w Parku Handlowym Arena

Jedni z ulubionych bohaterów naszych najmłodszych – urocze Kotociaki wpadają do Parku Handlowego Arena! Zapraszamy wszystkie dzieci! Będzie można się z nimi sfotografować, przybić piątkę oraz wziąć udział w fascynujących zabawach! Czekamy w sobotę 25 maja! 

więcej

Area Park - kameralne, zielone osiedle w Gliwicach

Rozpoczęła się sprzedaż III etapu inwestycji Area Park w Gliwicach. W ofercie ostatniego budynku E, znalazła się nowa pula mieszkań o powierzchniach od 29 do 98 m². Ta lokalizacja przy ul. Dolnej/Kujawskiej, zaledwie 1 km od Areny Gliwice i Politechniki Śląskiej przyciąga zarówno inwestorów, jak i rodziny.

więcej

Biżuteria dla mamy

Zegarki odmierzają nieubłaganie czas do Dnia Matki, a wielu z nas wciąż jeszcze nie wie, co sprezentować bliskiej sercu mamie. Podpowiadamy: biżuteria to zawsze doskonały pomysł! Jest przyjaciółką kobiet.

więcej

Osiedle Glivia Zachodnia

Osiedle Glivia Zachodnia powstało na bazie projektu Medusagroup. Jego wizja ma ścisły związek z  historią terenu, na którym się znajduje. Pierwotnie w tym miejscu znajdowały się koszary wojskowe, gdzie stacjonowała Górnośląska Brygada Wojsk Ochrony Pogranicza. Dziś teren przy ul. Daszyńskiego przekształcony został w doskonałą przestrzeń do zamieszkania.

więcej

W poszukiwaniu najlepszego wzornictwa - Galeria Wnętrz ReForma

Renoma – to słowo oznacza prestiż, uznanie i wysoką jakość, co doskonale odzwierciedla misję i ofertę Galerii Wnętrz ReForma. W sercu Gliwic, pod adresem ul. Pszczyńska 192, mieści się przestrzeń, która jest prawdziwym rajem dla miłośników designu i aranżacji wnętrz. 

więcej

Suplementy z witaminami - na co warto zwracać uwagę?

Współczesny tryb życia, nie zawsze zdrowa dieta oraz różnorodne czynniki mogą wpłynąć na nasz dostateczny poziom witamin. W takich przypadkach suplementacja witaminami może okazać się korzystna. Niemniej jednak, przed sięgnięciem po butelkę suplementów, warto poznać kilka kluczowych aspektów.

więcej

Akcja transplantacyjna Dla Życia w FORUM GLIWICE

Zespół Szkół Łączności (ZSŁ) w Gliwicach serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie w ramach projektu „Bądź otwarty! Akcja transplantacja dla życia”, które odbędzie się 22 maja w godzinach 12:00-20:00 na scenie głównej w Centrum Handlowym FORUM.

więcej

Jak wybrać najlepszy materac dla pary?

Wygodny materac pozwala na znaczne podniesienie jakości codziennego snu, przyczyniając się do zwiększenia produktywności oraz poprawy nastroju. Zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy materac dla pary? Już dziś dowiedz się, o czym warto pamiętać w czasie zakupów!

więcej