To będzie prawdziwy muzyczny dynamit. Po prostu nie może Was zabraknąć 23 marca w knurowskim Art CK! Zaczynamy o godz. 17.00. Na początek na scenie zobaczycie niesamowity zespół „Niezły Zamot” składający się z podopiecznych Środowiskowego Domu Pomocy w Gliwicach. Będziecie zaskoczeni ich repertuarem, talentem i zaangażowaniem scenicznym. Tego nie da się opisać. Musicie to zobaczyć!

Potem za sprawą ekipy z „Honky Tonk” zabierzemy Was w retro-elektroakustyczną podróż przez dekady. Nie zabraknie autorskich piosenek, jak i zaskakujących interpretacji znanych coverów. Obecny skład zespołu tworzą muzycy od lat działający na śląskiej scenie muzycznej: Tomasz Siemionka – śpiew, Sebastian Hibner – gitara, Radek Daszkiewicz – piano, Dariusz Stasiak – gitara basowy, Kazik Derbawczuk – perkusja.

Na koniec na scenie pojawi się zespół „Wyrwani” składający się z prawdziwych muzycznych wyjadaczy, muzyków grających u boku takich gwiazd, jak Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki czy Andrzej Zaucha. „Wyrwani” przeniosą Was w klimaty polskiego i światowego rocka lat 70-tych, 80-tych i 90-tych. Obecny skład zespołu: Michał Majka – wokal, Paweł Pyszkowski – instrumenty klawiszowe, Adrian Kowalski – gitara, Adam Szuster – bas, Grzegorz Gutowski – perkusja. 

 „Wielka Draka dla Ślimaka” to dobroczynny koncert na którym posłuchać i zobaczyć będziecie mogli zespoły: „Niezły Zamot”, „Honky Tonk” i „Wyrwani”. To wydarzenie muzyczne dedykowane jest Alicji Frontczak. Wolontariusze Stowarzyszenia „Cała Naprzód” zbierać będą środki na jej całkowity powrót do zdrowia. Więcej o Alicji na stronie  https://calanaprzod.org/podopieczni/frontczak-alicja/


 

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj