Smart WC nie wymaga pracownika obsługi. Automatycznie poda mydło i tak samo po nas posprząta. Właściwie to toaleta wszystko robi sama. A teraz jeszcze pozwala dodatkowo wykorzystać spędzony u siebie czas. Wchodząc do nowoczesnej ubikacji firmy Budotechnika będziemy mogli również… naładować telefon. 
Innowacja to kolejny, ogólnopolski sukces producenta. Rozwiązaniem zainteresowały się liczne media. O nowince można było poczytać w gazetach, posłuchać o niej na antenach radiowych, a nawet obejrzeć ją w TV.

O co ten hałas? 
Firma Budotechnika z Pilchowic wprowadziła do swoich toalet publicznych możliwość naładowania telefonu komórkowego lub tabletu, korzystając z bezprzewodowych ładowarek oraz portów USB. 

Szalet wyposażono w indukcyjne porty do bezdotykowego ładowania urządzeń mobilnych oraz wyjścia tradycyjne. Dostępne są one zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, na elewacji szaletu. Aby skorzystać z gniazd USB, należy jednak posiadać własny kabel. 

Pierwszy tego typu szalet miejski trafił już do Stronia Śląskiego. 
- Z pewnością tego typu innowacja ucieszy wszystkich użytkowników smartfonów – podkreśla Marcin Włodarczyk z firmy Budotechnika. – Mamy nadzieję, że popularyzacja tego rozwiązania sprawi, że będzie ono dostępne w coraz to większej liczbie tego typu miejsc publicznych.

(pik)

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj