Czy wiesz, że Zatorland, czyli Największy w Europie park ruchomych dinozaurów obchodzi w tym roku swoje 15 urodziny? Z tej okazji w dniach 1-3 maja zapraszamy na urodzinową majówkę, w trakcie której zaplanowaliśmy całą masę wyśmienitych atrakcji. Wśród nich: Miasteczko baniek mydlanych, interesujący konkursy, zabawy prowadzone przez Animatorów oraz pyszny urodzinowy tort.

Zatorland to Rodzinny Park Rozrywki położony w małopolskim Zatorze, niecałe 90 km od Gliwic. Na 20 hektarach zielonej przestrzeni, czekają na Was 3 parki tematyczne i Lunapark:

Park Ruchomych Dinozaurów

W Parku Dinozaurów znakomicie bawią się nie tylko dzieci, ale także dorośli. Zgromadzonych jest tutaj ponad 100 realistycznie wyglądających okazów, z czego wiele rusza się i ryczy, a jeden nawet sika. Spotkacie tutaj m.in.: T-Rexa, Argentynozaura Stegozaura, Welociraptora, Triceratopsa, Karnotaura i nie tylko. Park Dinozaurów zaaranżowany został na zielonej przestrzeni - spacer odbywa się po drewnianych kładkach zawieszonych nad parującymi bagnami, które tworzą niezwykły klimat tego miejsca. Dodatkową atrakcją jest Muzeum Szkieletów i Skamieniałości z olbrzymią czaszką T-Rexa, szkieletami dinozaurów rzeczywistych rozmiarów, skamieniałymi jajami, czy kolekcją skamieniałych zwierząt.

‍Park Owadów

‍Na lekcję przyrody zaprasza Park Owadów - czeka tu na Was 28 gigantycznych owadów ludzkich rozmiarów. Uwaga! Wiele z nich porusza czułkami i odnóżami oraz wydają dźwięki! Jak najlepiej zwiedzać ten park? Na przykład możecie wsiąść do samochodzików na pedały i śmigać pośród owadów krętymi ulicami Miasteczka Ruchu Drogowego. Z bliska można tu obejrzeć np. motyla, gąsienicę, skorpiona, modliszkę, czy konika polnego. Dzieci mogą skorzystać także z dwóch tematycznych placów zabaw, basenu z łódkami, minigokartów, ścianki wspinaczkowej, a także odwiedzić Dom Szalonego Naukowca, w którym wszystko jest do góry nogami.

‍Park Mitologii

Park Mitologii to zielona strefa położona nad malowniczym stawem, która zachęca do wypoczynku. Na zwiedzających czeka tu 46 postaci i stworzeń mitologicznych, Koń Trojański, Labirynt Minotaura, a także doskonale odwzorowane greckie miasteczko Akropolis. Wyjątkową atrakcją jest widokowy rejs tramwajem wodnym po stawie, podczas którego z bliska można przyjrzeć się figurom usadowionym na wodzie i posłuchać opowieści rodem z antycznej Grecji. Ozdobą Parku są tańczące fontanny, którymi można samodzielnie sterować. Wśród atrakcji, które warto odwiedzić jest kino 3D 360, w którym obraz otacza widzów ze wszystkich stron, karuzela Zeus Swing Tower, ogromna poduszka dmuchaniac i wiele innych. Plus możecie również wspiąć się na Olimp, czyli poszaleć w wielkim parku linowym!

‍Lunapark

‍Miłośników dobrej zabawy oczaruje Lunapark z kolorowymi karuzelami i rollercoasterami. Ta strefa rozrywki została zaprojektowana tak, by każdy bez względu na wiek znalazł tu coś ciekawego dla siebie. Maluchy mogą bawić się w Strefie Aktywnego Odkrywcy lub kulkolandzie, nieco starsze dzieci zauroczą karuzele, trampoliny i Ogromny Małpi Gaj, starszaki mogą wybrać się na Autodrom, Dinorcoaster, na wielką zjeżdżalnię, czy też Wieżę Drop’n’Twist.

‍Nie ma chyba drugiego miejsca w Polsce, które dawałoby tak wiele możliwości do przeżywania fascynujących, różnorodnych przygód wraz z dziećmi. 

Zapraszamy do Zatorlandu już od 6 kwietnia!

Materiał partnera


 

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj