Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach przygotowało szereg atrakcji z okazji nadchodzącego święta wszystkich mam. W dniach 24-25 maja, w godzinach 12:00-20:00, na głównej scenie zaplanowano m.in. warsztaty perfumeryjne, a dla klientów robiących zakupy w Centrum Handlowym – akcję prosprzedażową.

Akcja prosprzedażowa

W ramach akcji prosprzedażowej klienci, którzy dokonają zakupów w CH FORUM za kwotę 100 zł, otrzymają piękny kwiatek dla mamy. Dla tych, którzy wydadzą 250 zł (na maksymalnie dwóch paragonach, z czego górna kwota zakupów w markecie Carrefour to 50 zł), przygotowano specjalne nagrody od najemców Centrum:

* Biżuteria (bransoletki, naszyjniki) od W.KRUK, YES i BRIJU

* Zestawy kosmetyków o wartości 100 zł od DOUGLAS

* Zestawy kosmetyków do kąpieli o wartości 100 zł od SEPHORA

Warsztaty perfumeryjne – 25.05

25 maja na scenie głównej FORUM odbędą się warsztaty perfumeryjne, podczas których uczestnicy będą mogli stworzyć własne kompozycje zapachowe na bazie olejków eterycznych i innych składników. Powstałe zapachy zostaną zamknięte w eleganckich buteleczkach z atomizerem o pojemności 30 ml lub w buteleczkach z kulką (roll-on) o pojemności 10 ml, każda z etykietą umożliwiającą wpisanie nazwy własnego zapachu. To niepowtarzalna okazja, aby zupełnie za darmo stworzyć naprawdę „swoje” perfumy i poczuć się przez chwilę jak francuscy czy włoscy mistrzowie perfumiarstwa.

Warsztaty odbędą się w 3 grupach (w każdej z nich weźmie udział maksymalnie 20 uczestników):

* 14:00-14:40

* 15:00-15:40

* 16:00-16:40

Obchody Dnia Matki w Centrum Handlowym FORUM zapowiadają się jako wyjątkowe wydarzenie, pełne atrakcji i niespodzianek. Warto na tę okazję zabrać swoją mamę i zrobić jej oryginalny prezent!

O CENTRUM HANDLOWYM FORUM W GLIWICACH

FORUM: centrum handlowo-rozrywkowe o pow. handlowej 43.000 mkw., położone w ścisłym centrum
Gliwic. W 2017 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację części wspólnych i pasażu, pojawiły się także nowe ciągi komunikacyjne i rozwiązania funkcjonalne. Wśród około 120 najemców CH FORUM są renomowane marki modowe i z sektora „zdrowie i uroda”, w tym m.in.: C&A, Deichmann, Douglas, Half Price (Grupa CCC), H&M, KappAhl, New Yorker, Reserved, Rossmann, Sephora, SuperPharm. Inne branże także reprezentowane są przez wiodące marki: RTV Euro AGD, Pepco, Empik, Martes Sport, Smyk, TEDi, DUKA, Home&You. Część rozrywkowa CH FORUM to m.in. 13-ekranowe kino Cinema City – jedyny multipleks w Gliwicach, klub fitness Interfit Club, a także Bajkowy Labirynt – Centrum Rozrywki. W strefie restauracyjnej o oryginalnej architekturze i stylistyce, najemcy oferują dania różnych kuchni i stylów. Strefa jest przyjazna pupilom i ma wydzielone miejsce dla posiadaczy zwierząt. W centrum pod nazwą Biblioforum działa - jedna z nielicznych w Polsce - filia miejskiej biblioteki publicznej.

Właścicielem CH FORUM w Gliwicach jest DEKA Immobilien GmbH; zarządcą: MVGM, jedna z czołowych
w Europie firm w obszarze zarządzania nieruchomościami.

Materiał partnera

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj