Lato to fantastyczny czas, by przeżywać przygody, poznawać nowych ludzi i kolekcjonować pozytywne wrażenia. Podczas Lata w teatrze z Teatrem Lufcik na Korbkę będziemy pracować nad przyszłymi dobrymi wspomnieniami dzieci i młodzieży.

Nastolatki w wieku 13-17 lat zapraszamy w terminie 1-12 lipca, godz. 10:00-16:00 na smocze wakacje pełne muzyki, historii fantasy, legend, gier terenowych i możliwości pomilczenia razem. Półkolonie będą zlokalizowane w zabytkowym dworcu kolejowym Stacji Kultury w Pyskowicach (świetny dojazd z Gliwic). Organizatorzy planują nawet sobotnie niespodzianki. Koszt to tylko 200 zł za 2 tyg. zajęć. O dostępność miejsc pytajcie pod numerem telefonu (32) 233-25-34 i w siedzibie MOKiS Pyskowice.

Natomiast dla dzieci w wieku 8 – 13 lat przygotowano wyjątkowe półkolonie „Pamiątka z wakacji” w chorzowskim Skansenie. Udział w nich jest bezpłatny, a zajęcia prowadzą instruktorzy Fundacji W to mi graj, Teatru Lufcik na Korbkę oraz Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny”. Uczestnicy odwiedzą Teatr Rozrywki i Stadion Śląski, a także przygotują wspólnie teatralny finał dla publiczności. 

Teatr Lufcik na Korbkę prowadzi warsztaty sceniczne i prezentuje spektakle dla młodego widza m.in. podczas Poranków teatralnych w PreZero Arena Gliwice. Jesienią planują kolejne premiery! Więcej informacji o tych i innych wakacyjnych propozycjach Lufcika na Korbkę znajdziecie na fanpage’u teatru –  www.facebook.com/lufciknakorbke.
Lato w teatrze to program Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, realizowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Galeria

wstecz

Komentarze (0) Skomentuj