Lider rynku drogeryjnego w Polsce zatrudnia w swoim śląskim magazynie już 550 pracowników. Ze względu na kolejne plany rozwoju, firma powiększa logistyczny zespół i aktualnie prowadzi rekrutację do swojego Centrum Dystrybucyjnego w Pyskowicach. 

Zatrudnienie znajdą tam zarówno osoby bez doświadczenia na stanowisku magazyniera, jak i te, dla których nie będzie to pierwsza praca na tym stanowisku. 
Rossmann oferuje pracę na jasnych zasadach w przyjaznym, zgranym zespole. Osoby zainteresowane  mogą się o tym przekonać już w czasie spotkania rekrutacyjnego. Koordynatorzy zabierają kandydatów do hali magazynowej, opowiadają o specyfice pracy w magazynie, odpowiadają na wszystkie pytania i umożliwiając dokładne zapoznanie się  z   miejscem przyszłej pracy. Decyzja o podjęciu zatrudnienia zapada później, nie w trakcie spotkania, kiedy zainteresowane nim osoby mają czas by upewnić się, że oferta odpowiada na ich potrzeby.

Konkretna i atrakcyjna oferta

Praca w Rossmannie to przede wszystkim praca na jasnych zasadach w przyjaznym, zgranym zespole. Przez pierwsze trzy miesiące swojej pracy osoby zatrudnione na stanowisku magazyniera mogą liczyć na 700 zł gwarantowanej premii, co wraz z wynagrodzeniem podstawowym zapewnia pensję w wysokości 5600 zł brutto. Od pierwszego dnia w magazynie Rossmanna liczyć można na dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 100 zł za każdą przepracowaną sobotę oraz po trzech miesiącach pracy na premie nawet do 1400 zł. Zdobywanie doświadczenia i kolejnych kwalifikacji umożliwia awans i jeszcze wyższe zarobki.

Firma, która stawia na rozwój

Zdobywanie doświadczenia i kolejnych kwalifikacji umożliwia awans i jeszcze wyższe zarobki. Rossmann stawia przede wszystkim na awanse wewnętrzne, większość osób zajmujących obecnie kierownicze stanowiska zaczynało swoją pracę w magazynie, właśnie na stanowisku magazyniera. Do jej podjęcia nie jest potrzebne specjalistyczne wykształcenie. Rossmann przeprowadza kursy i szkolenia niezbędne do podejmowania nowych zadań, takich jak, np. kompletacja zamówień, składowanie i wydawanie produktów, które następnie trafiają do kilkuset drogerii w regionie. Firma zaprasza do pracy także osoby, które to doświadczenie posiadają i chcą  je rozwijać, korzystając z najnowocześniejszej technologii i rozwiązań. 

Profesjonaliści

W Rossmannie prowadzony jest kompleksowy program wdrożenia, gdzie duży nacisk kładzie się na to, by pracownicy czuli się dobrze, kiedy przygotowywani są do nowych zadań.  Od pierwszego dnia pracownik jest wprowadzany w swoje obowiązki. Krok po kroku zdobywa wiedzę na temat narzędzi i charakteru danego stanowiska. Zapoznaje się ze swoimi koleżankami i kolegami z zespołu, z którymi widuje się nie tylko w magazynie. Osoby pracujące w Rossmannie mają wiele okazji do spotkań poza pracą. Pracujący już  w Rossmannie podkreślają, że szczególnie ważne na etapie wdrożeń było dla nich empatyczne podejście trenerów i przełożonych, które umożliwiło im przygotowanie się do nowych zadań, w atmosferze szacunku i zrozumienia.

Pasjonaci

W firmie od ponad 12 lat realizowany jest pod nazwą Pozytywnie Zakręceni. Jest to największy w kraju, firmowy program rozwoju pasji w ramach którego doświadczyć można nauki nurkowania, wind i kitesurfingu, nauki jazdy na nartach i wielu, wielu innych. Naprawdę jest w czym wybierać. W ofercie jest nawet ponad 200 wydarzeń w ciągu roku! 

Rossmann dba o pracowników i ich rodziny

Pracownicy mogą także liczyć na wsparcie socjalne na każdym etapie życia swojego i rodziny, gdyż firma dofinansowuje nie tylko wakacyjny wypoczynek, rozwój dzieci, zdrowie, a nawet troszczy się o zwierzęcych pupili, w ramach programu Klub Zwierzaka. Rossmann podejmuje się również pomocy w trudnych momentach, jeśli dotkną one pracownika lub jego bliskich. 
Także specjalnie dla pracowników magazynów organizowane konkursy i rywalizacje oraz  liczne niespodzianki w czasie pracy, o których można przeczytać na stronie www.kariera.rossmann.pl/benefitywmagazynie
Aktualne oferty i szczegóły zatrudnienia, opis samej pracy i społeczności pracowników Rossmanna, można znaleźć na www.kariera.rossmann.pl/pracawmagazynie

Materiał partnera

wstecz

Komentarze (1) Skomentuj

  • Jarząbek 2024-06-07 04:46:30

    Kierownictwo w tym magazynie nie ma za grosz kultury. Nie polecam. Jarząbek