19 kwietnia o godz. 18.00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia przy ul. Ziemowita 12 w Gliwicach odbędzie się koncert Fantastica Ensemble promujący debiutancki album „Biber. Trochę sacrum, trochę profanum”. To właśnie z tym programem zespół przyjeżdża do Gliwic w ramach trasy koncertowej poświęconej swojej pierwszej płycie, nominowanej do Fryderyków. Ten występ będzie miał także osobisty wymiar, bo odbędzie się w dawnej szkole muzycznej jednej z artystek.