Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) przyznał ponad 115 mln zł dotacji na budowę i rozbudowę punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) w 18 miejscowościach. Mieszkańcy będą mogli w nich oddać do recyklingu zużyte materiały i sprzęty, a także skorzystać z punktów naprawy.

